Akıllı Telefon Tamiri

Türkiye’de genellikle tercih edilen akıllı telefon üreticilerinin güncel tüm modellerini tamir etmek ve sizi, sevdiğiniz cihazınıza kavuşturmak için profesyonel akıllı telefon tamiri ve akıllı telefon onarımı hizmeti veriyoruz.

Hangi Akıllı Telefon Tamiri İşlemlerini Yapıyoruz?

Ekran Tamiri ve Değişimi

Akıllı telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorunları en kaliteli ve hızlı şekilde çözmek için profesyonel yöntemler ve orijinal parçalar ile telefon tamiri hizmeti veriyoruz.

Batarya Değişimi

Uzun süredir kullandığınız fakat bırakmak istemediğiniz cihazınız için akıllı telefon batarya değişimi hizmeti veriyoruz. Bu işlemi gerçekleştirirken tamamen orijinal ve lisanslı ürünleri kullanıyoruz.

Cihaz Yazılımı Onarımı

Android veya iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda yaşadığınız yazılımsal sorunları onarıyoruz.

iPhone Batarya Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
Akıllı Telefon - iPhone Soket Değişimi

Telefon Tamiri Hakkında Genel Bilgiler

İş yerimizde çoğu telefonun ekran tamiri, pil değişimi ve yazılım onarımlarını yapıyoruz.

Onarımını yaptığımız akıllı telefon markaları arasında Samsung, Apple, Xiaomi, Oppo, Nokia, Sony, Oppo, Honor, Casper, Meizu, HTC, ZTE, Lenovo ve Vestel gibi dünyanın önde gelen dev teknoloji şirketleri bulunmaktadır.

Ayrıca elimizden gelen en iyi ve kaliteli işçilik ile uygun fiyatları buluşturup, sizlere standartların üstünde hizmet sunmaya çalışıyoruz. Telefon onarımı konusu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz; İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Tamiri İçin Batarya Değişimi Nasıl Yapılıyor?

Akıllı telefonunuzun şarj süresi hakkında problem yaşıyorsanız, bu konuda size en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Batarya değişimi için cihazınıza göre özel üretilmiş orijinal ve yeni bir bataryayı, eskimiş ve artık size düzgün hizmet edemeyen batarya ile değiştirerek, telefonunuzu yeniliyoruz. Böylece şarj süresini uzatmış oluyoruz.

Telefon Tamiri İçin Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor?

Eğer akıllı telefonunuzu düşürdüyseniz veya bir yere çarptıysanız ve telefonun ekranı kırıldıysa, size telefon ekranı tamiri ve telefon ekranı değişimi konusunda yardımcı olabiliriz.

Bu konuda size yardımcı olmak için telefonunuza özel üretilmiş orijinal ve yeni bir ekranı, kırılmış ekran ile değiştirerek telefonunuzu yeniliyoruz. Böylece günümüzde bu kritik ve önemli olan cihazların yüksek fiyatlarından kaçınmış ve yeni bir telefona para harcamamış oluyorsunuz.

Tabii eğer hasarlı veya sorunlu telefonunuzdan artık sıkıldıysanız ve yeni bir telefon satın almak olmak istiyorsanız size yine yardımcı olabiliriz.

Yukarıda gördüğünüz akıllı telefon markaları kapsamında
akıllı telefon onarımı hizmeti istiyorsanız;

Aşağıdaki butandan bizimle iletişime geçebilirsiniz.